Jdi na obsah Jdi na menu
 


postavy

24. 2. 2017

Sir Aaron

Sir Aaron je původně postava založená jako rytíř, neboli japonsky v originále také jako „Aura Guardian“ (strážce aury). Má schopnost plně ovládat energii známé jako „aura“, proto se také nazývá jako „True Guardian of Aura“ (skutečný strážce Aury). Jeho aura mu umožňuje nejen vždy komunikovat s jeho Pokémonem (Lucario) na dálku, ale také umí vnímat například útoky od nepřátelských Pokémonů, když je někdo z nich v ohrožení, což mu v tomhle dává ohromnou výhodu. Sám učil Lucario (jako studenta) k tomu, jak využívat správně tuto energii Aury, a postupem času se také oba stali nejbližšími přáteli. Lucario viděl vždy svým pohledem Aarona jako strážce, či pána, nebo partnera, který ho vždy rád učil, byli kladně spolu vždy spojeni. Ovšem kdysi dávno v Oldoranském království vypukla válka mezi dvěmi vojsky, největší válka v celé pokemonní Historii. Aaron aby tuto válku zastavil, opustil ještě dřív svůj hrad, přesněji před úplným zničení svého posledního království. Předtím než zemřel, poslal vzkaz Lucariovi. Ashton Ketchum má ve filmu „Pokemon 8: Lucario and the Mystery of Mew“ (Pokémon 8: Lucario a tajemství Mew) stejnou Auru, jako měl Sir Aaron, kvůli čemuž se Lucario poprvé zmýlil a spletl si Ashe za Aarona, který samozřejmě už nežil. Ashton Ketchum mohl využívat tak stejných sil, jako Aaron, kdy Ash měl na sobě stejné, neboli úplně ty samé zvláštní rukavice a ostatní věci, které nosil před několika lety Aaron. Ash byl ovšem náhodně vybrán a vystrojen při právě začínajícím turnaji.

Forrest Boulder

Forrest Brockův bratr, trenér stadionu v Cínovém městě

Forrest je specialista na Kamenné typy pokémonů. Je bratrem Brocka a osmi dalších dětí Flinta a Loly. Celkem je druhé nejstarší dítě v rodině.
Aktuálně je Trenér stadionu z Cínového města místo Brocka. Po porážce pro vás má přichystaný Kamenný odznak.
Před léty Forrestův otec Flint odešel z domova, aby se stal největším trenérem pokémonů a nikdy se nevrátil. Jeho matka, Lola ho brzy následovala. Brock pečoval o všechny sourozence mnoho let a o stadión zároveň. Doopravdy se Brock vždycky chtěl stát Chovatelem pokémonů. Nakonec se Flint vrátil a to dovolilo Brockovi, aby mohl cestovat za svým snem, stát se Chovatelem pokémonů.
Flint řídil Stadion v Brockově nepřítomnosti, ale jeho pozice trenéra byla zrušena, když se Lola vrátila domů. Lola se zmocnila titulu Gym Leadra a kamenný stadion se změnil na vodní. To bylo něco, co hodně rozhněvalo Forresta, který se věnoval převážně Kamenným typům.
Brock se vrátil domů a byl šokovaný, co se stalo. Forrest a Brock sdíleli svůj smutný osud. Brock porazil Lolu v bitvě a ten jí přesvědčil, aby obnovila stadion do původního stavu. Postupem času dal Forrestovi většinu jeho pokémonů a dal mu titul Trenéra stadionu.
V paklíči je uvedeno, že Forrest se zdá bude mít stejný zájem o děvčata jako jeho straší bratr Brock, ačkoli tento zájem není tak docela uvedený v seriále. 

Brockovi sourozenci

Brock má devět mladších sourozenců. Jsou to děti Flinta a Loly. Všichni se poprvé objevili v Brockové péči v epizodě „Zápas v Cínovém městě.Nejdůležitější mezi nimi je po Brockovi nejstarší syn Forrest, který byl jmenován jako první a stal se tak více známý než zbytek dětí ve speciální epizodě „A Family That Battles Together Stays Together!“. Zbývající jména jsou: Salvadore, Yolanda, Tommy, Cindy, Suzie, Timmy, dvě dvojčata Billy a Tilly.
Jako Brock, i jejich otec má zvláštní oči. Žádná z dětí nezdědili Loliny oči, ačkoliv se zdá, že kůži a vlasy budou mít více jako ona.
Všechny děti jsou extrémně blízko jeho velkému bratrovi Brockovi, a dokonce se zdá, že si z něho budou brát větší příklad než z vlastních rodičů. Je to pochopitelné, když oba rodiče, Flint i Lola, odešli z domova, aby sledovali jejich vlastní zájmy. Brock převzal Stadion v Cínovém městě a postaral se o všechny jeho sourozence. Toto ukazuje na to, že Brock je oddaný své rodině, kterou miluje ze všeho nejvíce. Všichni jeho sourozenci ho milují, v jeho premiérové epizodě, kdy se začínal propadat do nevýhody, všichni jeho sourozenci začali nenávidět vyzívajícího trenéra - Ashe, protože věděli, že jejich velký bratr nechce, aby byl Onix nějak zraněn. Kdykoliv Brock s někým bojuje, jeho sourozenci ho sledují na balkóně.

S výjimkou Forresta jsou všichni moc mladí, aby cvičili jejich vlastní pokémony.

Pokémoni
Když Brock navštívil Cínový stadion po návratu z Hoennu, zjistil, že jeho sourozenci milovali mít kolem sebe Ludicola, a proto, kdy se znovu spojil s Ashem jim pokémona přenechal.

Spencer Hale

Spencer Hale, japonsky v originále „Sully Snowdon“ hraje hlavní roli postavy v třetím Pokémon filmu. Je otcem malé Molly, a je také vědcem, nebo-li výzkumníkem. Spencer žije v krásném městečku v Zeleném poli, anglicky je to „Green field“, je to rozsáhlé sídlo. Objevil Pokémony zvané „Unowny“. Jeho manželka se s ním rozešla. V ten den co zkoumal starověké stavení s jeho asistentem Schuylerem, on také záhadně zmizel. Jeho malá dcera byla moc smutná, protože se nevrátil a pokračoval na svém výzkumu, tak za pomocí Molly Unowni vytvořili iluzinárního otce v podobě Enteie. Spencer Hale a Delia Ketchumová jsou od počátku nejlepší přátelé.

Ben

Ben Pokémoní Ranger

Clay

Clay Trenér stadionu v Driftveil City

Danny

Danny Trenér stadionu na Pupkovém ostrově

Carolina

Calorina Profesorka

Byron

Byron je trenér stadionu ve městě Canelave. Specializuje se na ocelové typy pokémonů. Jo otcem Roarka, který je trenér stadionu ve městě Oreburgh. Tam byl také trenérem stadionu, ale později to přenechal Roarkovi a přestěhoval se do Canelave, kde se stalo novým trenérem stadionu. 
Bojoval proti němu i Ash. Vyhrál a získal další odznak.

Burgh

Burgh Trenér stadionu v Castelia City

Bugsy

Bugsy je trenér stadionu v Azalkovém měste. Vede tam Azalkový stadion. Pokud ho porazíte, získáte od něj Rojový odznak. Specializuje se na hmyzí typy a na jeho stadionu to je vidět - celý stadion je prosklený, aby dovnitř mohly pronikat sluneční paprsky a taky tam má spousty stromů a květin.

Domino

Domino, známá také jako "Černý Tulipán", je speciální agentka Týmu rakeťáků. Objevuje se hned od počátku speciálu Mewtwo Returns, kdy se vydává za přírodní badatelku. Později, když se dostane do balónu Jessie, Jamese a Meowtha, odhalí svojí pravou indetitu, propíchne jim balón a vydává se s Giovannim chytit Mewtwo. Její specialitou jsou černé tulipány, které nosí neustále u sebe a oslabuje jimi pokémony. Později ji Mewtwo vymaže z paměti vzpomínky na tuto událost

Dominick

Dominick byl jeden z Ashových oponentů během konference. Bojoval s Ashem v epizodě Od chlubí k bohatství. Dominick vyslal Tropius a Swalot proti Ashovému Torkoal a Corphish.

Hermione

Hermoine Porotce, Stylistka

Jessiebelle

Jessiebelle Trenérka, Snoubenka James Kladná karma, jako fakt ??? tohle byla postava kterou sem nenáviděla ze všech nejvíc. Ani se Jamesovi nedivím, že ti takovouhle husu nechtěl vzít.

Keith

Keith

Keith

Keith

Khoury

Khoury Trenér

Mamie

Mamie Trenérka

Mitchell

Mitchell trenerka

Mr. Backlot

Mr.Backlot Pán domu

Ivyová

Ivyová Profesorka na Pomerančových ostrovech

Roark

Roark je trenér stadionu v Oreburghském městě. Specializuje se na kamenné typy pokémonů. Jeho nejsilnějším pokémonem je Cranidos, později Rampardos. Paul ho porazil napoprvé, Ash poprvé prohrál. Začal ale pořádně trénocat se svými pokemony a napodruhé Roarka porazil.

Rhyanna

Rhyanna Trenérka

Sakura

Sakura Trenérka pokémonů

Starší

Starší Elder

Zane

Zane

Wilma

Wilma Dračí lektorka

Volkner

Jeho první pokémonem byl Pikachu. Volkner dříve zápasil proti vyzyvatelům, kteří přišli zápasit na stadion ale jednoho dne se začal zajímat spíše o techniku než o zápasení a stvořil Sunnyshorskou věž a mnoho dalších věcí. Když někdo přišel zápasit na stadion, mohl si odznak jen tak vzít. Až teprve když přišel Ash tak se Volkner změnil a začal zase zápasit, protože mu Ash připomínal jeho když byl malý. Volkner je trenér stadionu ve městě Sunnyshore. Specializuje se na elektrické typy pokémonů. Od dětství je rival ale i kamarád Flinta, člena elitní čtyřky v Sinnoh. Pokud ho porazíte, získáte Majákový odznak.
Bojoval proti němu i Ash, samozřejmě vyhrál. Během zápasu se Ashův Infernape naučil ovládat svůj vztek.

 Pryce

Pryce je vůdce Magahonového stadionu. Specializuje se na ledové typy pokémonů. Pokud ho porazíte, odměnou vám bude Ledovcový odznak.
Ke svým pokemonům se chová krutě. Nepovažuje je za jedinečné osobnosti, jen za prostředky k boji. Ash ho ale samozřejmě napraví. Je už celkem starý, vlastně je to nejstarší trenér stadionu v Johto

Florence

Florence Manželka Graye

Miki

Miki Trenérka Skarmoryho

Pietra

Pietra

Ramona

Ramona

Amber

Amber Ambertwo

Sparky

Sparky

Pyro

Pyro

Pončo

 

 

Náhledy fotografií ze složky serialy