Jdi na obsah Jdi na menu
 


Postavy 4

19. 4. 2017

Kurt byl viděn jako slowpoke, aby se pokusil Ashe,Misty  a Brocka kostýmy, protože oni byli chtěl za šlápnutí na slowpoke ocas (ačkoli náhodou). Hledal Team Rocket, který porušil do slowpoke jeskyně, ale zranil. Když Ash, Misty a Brock se zastavil Team Rocket, představil se na ně a dostal Gs ball ke studiu a dali hrdinů rychlé ball. Jeho vnučka, Maizie, ukázal jim nějaké Apricorns by brzy dát Kurt aby Poke Bally z nich, i když byl dán čas na studium GS ples ještě víc. Po Ashově boji s  Bugsy Maizie přišel a dal hrdinové Heavy a Lure  ball chytit Pokémony před odletem z města pryč.

 

Maizie (Mejsi) Poté, co hrdinové dal Kurtovy GS Ball, Maizie jim dal prohlídku Meruňák (Apricorn) stromy a hrdinové trhal některé z nich a dal je Kurt. O den později, Kurt udělal Meruňáky (dva rychlé míče a těžký míč) a Maizie transportován jim Ashe,Misty  a Brocka, který zapomněl odešli Kurta, aby tyto kuličky.

Murafasa (Muramasa) je vlastníkem místního dojo. Když vidí, jak jeho největší studentské Shingo opírala o skutečnostech, na jeho databáze, vydal pomoc od Ash se dostat do jeho přízně. Ash přijal úkol a podařilo se mu přesvědčit Shingo poté, co bojuje  Raketaky a porazit ho, ukázal, že je vzrušující bojovat.

 

(Cizor) Sizor Masamune kterému řikaji kvůli rychlostiŠaratový blesk.

 

Šingo (Shingo) je studentem na Pokémon Dojo běh Muramasa. Přestal bojovat ostatní studenty, jak se má informace ve své databázi o nich a vždy vyhrává. Muramasa přinesl Ashe bojovat proti němu a poté, co porazil Team Rocket, Shingo přijal Ashovu výzvu. Shingo a Cizor prohrál  Asově Heracrosse  po Ash použit neortodoxní strategii porazit ho.

Přítva (Capel)

Výsledek obrázku pro pokemon wired for battle wikia

Koji je arogantní trenér, který chce zachytit   Cyndaquila, dokonce řekl  Ashovy (po jeho setkání s) není zachytit Cyndaquil. Vzhledem k tomu, Ash byl vytrvalý,Koji je sandsias   ho rozptýlit na chvíli. Ash ho podařilo zachytit, takže Koji mu vysmívali k boji a když prohrál, Koji by se Cyndaquil. Přes Cyndaquil nepoužíval žádné požární útok, to vyhrál bitvu. Koji se pokusil chytit se sítí, ale spálil a nechal Ashe s Cyndaquil.

Sandiash

Bugsy je  vůdce gymnastiky z Azalea Town v regionu Johto. Bugsy je vůdce gymnastiky, který má rád Bug typu Pokémon, kterého studoval a věří, že „vládnout jim všem“. V boji Bugsy používá neobvyklé taktiky, jak obranné a útočné, zmást své soupeře a zničit.

 spinerak

metapod

Scyther (sajtr)

Sylvester je mladý trenér, jehož Farfetch'd (Ferfect) ho neposlechl, což způsobuje, že zmizí do blízkého lesa. Jeho otec mu nařízeno získat zpět Farfetch'd a oni zjistili, že byla přijata Team Rocket. Sylvester slyšel od svého otce, že potřebuje podporu Farfetch'd, takže Farfetch'd podařilo vymanit, Rocket porážka týmu a snížit protokoly Sylvester museli dodat ke svému otci.

Sylvestrovo otec Yosaku, poslal svého syna snížit nějaké dřevo k výrobě dřevěného uhlí. Když se vrátil Sylvester říct otci o chybě, otec byl znechucený a poslal Sylvestera hledal Farfetch'd. Sylvester se vrátil s Farfetch'd a dřeva, takže ho jeho otec pochválil a dal hrdinů trochu uhlí za pomoci svého syna.

magmar

 Benny byl chlapec, který chce viměnit Woobuffeta aby dostal jiného Pokemona. Zatímco nabídl mnoho lidí jeho Wobbuffeta, mnoho lidí odmítlo. Když  nehoda s výměnou Wobbuffet na stroji, Jessie přišla (oblečená v plášti) poté, co odstřelil pryč Tauros a omylem zapnutý její  Licklitung (Liklintang)za jeho Wobbuffeta. Benny byl rád, že obchoduje Wobbuffet, ale přál Wobbuffet štěstí se svým novým pánem.

Fernando je nepřekonatelná trenér, který používá Tauros bojovat dalším Tarosem. NicméněAsh volal dub , aby mu jeho vlastní  tauros a porazil Fernando je.