Jdi na obsah Jdi na menu
 


TYRANITAR

11. 6. 2019

tyranitarVýsledek obrázku pro tyranitar

Tyranitar je Pokémon 2. generace Johto, typ kamenný a temný.Svou mimořádnou silou může dokonce změnit povrch země. Má povýšenou povahu, což má za následek, že se nezajímá o ostatní.

Tyranitar - japonsky v originále „Bangirasu“, je kamenný/temný typ Pokémona (známý také jako „nebezpečný dinosaurus“). Popis postavy Tyranitar je hodně velký, víceméně zelený Pokémon, podobný asi jako dinosaurus. Jeho část hlavy tvoří jeho černé malé oči, pokračuje dál jeho ostrými tesáky, které má ve svý horní a dolní čelisti, na první pohled vypadají už nebezpečně. Jeho horní hubenější končetiny jsou zakončeny třemi bílými drápy. Jeho dolní více masívnější končetiny jsou obrněny a taktéž zakončeny většími třemi drápy bílé barvy. Jeho celkový dojem vypadá hrozivě. Jeho velká část těla tvoří převážně zelenou barvu, dalo by se říci to celý vypadajíc jak brnění, s pár otvory v kolenech a zádech, další čtyři otvory má ještě na své přední hrudi. Dva modré kosočtverce pokrývají jeho břicho a záda. Vzadu od jeho hlavy, krku, ramen až směrem k ocasu vyčnívá současně z něj několik špičatých, zelených bodlin, především sloužící jako obrana. Základní vlastnosti Tyranitar se nachází v regionu Johto, Hoenn, má číslo 248 v základním Pokédexu, číslo 251 v Johto Pokédexu. Jeho evoluce jde postupně několika fázemi: Larvitar se na 30.úrovni vyvine na Pupitara a ten zas na 55.levelu se vyvíjí dál na Tyranitara. Pokémon měří okolo 2,0m a váží asi 202,0kg, pohlaví 50% samiček, 50% samečků. 
Podrobné vlastnosti Je to nebezpečný a extrémně silný Pokémon. Při ochraně svého mladšího potomka, jej nikdy nespouští z dohledu, umí jej plně ochránit. Jeho tělo je tvrdé jako kámen, slouží taktéž jako ochranný štít, který jej chrání proti většině nebezpečných útoků nebo cizích napadení. Jestliže je zrovna dosti agresívní, vytváří tak různá nebezpečná zemětřesení, které můžou měnit až celou přírodu a krajinu k jinému pohledu. Převážně žije v horách, kde se vyskytuje, jsou jinak velmi vzácní. 
Slabost a odolnost na ostatní Pokémony Odolný je hlavně proti normálním, ohnivým, létajícím, jedovatým, temným typům, nejvíc je odolný však proti psychickým Pokémonům, ovšem zase má slabost převážně na bojové typy, také na všechny vodní, zemní, travní, ocelové typy Pokémonů. 
Útoky které se umí naučit Tyranitar umí například tyto útoky: tesákový útok, ledový tesák, ohnivý tesák, písečnou bouři, temný puls, zemětřesení, Hyper paprsek, děsivý pohled a podobně. Výsledek obrázku pro tyranitar

Související obrázek