Jdi na obsah Jdi na menu
 


Remoraid

29. 1. 2019

RemoraidVýsledek obrázku pro remoraid

Remoraid je Pokémon 2. generace Johto, typ vodní.Je úžasně přesný. Proudem vody dokáže zasáhnou pohybující se cíl na vzdálenost větší než 90 m.

Remoraid - japonsky v originále „Teppouo“, je vodní typ Pokémona (známý také jako „špičatá ryba“). 

Popis postavy 
Je to malý, světle modrý Pokémon ve tvaru ryby. Má dvě stejné oči velkého tvaru s jasně viditelně černou tečkou uprostřed. Tělo i s hlavou je ve tvaru ryby, vpředu na hlavě má obrovský jeden špičák, po stranách a dole má pouze bílé ploutve, na zadní části má tmavě zbarvené dva modré proužky jako doplněk. Když otevře pusu, uvnitř jí má celou fialovou se čtyřmi špičatými zuby, ale většinou jí má zavřenou, dále má ještě dvě hodně velké ocasní ploutve čistě do bíla zbarvené. 

Základní vlastnosti 
Remoraida můžeme vyhledat v regionu Johto, Hoenn, Sinnoh, má číslo 223 v základním Pokédexu, číslo 174 v Johto Pokédexu a číslo 132 v Sinnoh Pokédexu. Jeho evoluce pokračuje pouze jen na druhý vývoj. První vývoj tohoto Pokémona je Remoraid, který se pak vyvíjí, dosáhne-li levelu 25 na Octillery. Remoraid měří okolo 0,6m a váží asi 12,0kg, pohlaví 50% samiček, 50% samečků. 

Podrobné vlastnosti 
Remoraid může být vzdálený příbuzný od Magikarpa a Feebase, všichni tři jsou to Pokémoni ve tvaru ryby, můžou se vyvíjet v jiné mořské kreatury. Má typické schopnosti vodních Pokémonů, učí se, a chce se naučit hyper paprsek. Jsou velmi přesní, a mají schopnost k tomu, aby se ve vodě orientovali. Jako potravu jí drobné ryby, nebo živočichy.

Slabost a odolnost na ostatní Pokémony 
Je odolný proti ohnivým, vodním, ledovým, ocelovým typům, ovšem zase má slabost na elektrické, travní typy.

Útoky které se umí naučit 
Remoraid umí například tyto útoky: vodní zbraň, paprsek aurory, psychický paprsek, bublinový paprsek, vodní puls, ledový paprsek, hyper paprsek, signální paprsek.Související obrázekVýsledek obrázku pro remoraid

 Výsledek obrázku pro remoraid

Výsledek obrázku pro remoraidSouvisející obrázek