Jdi na obsah Jdi na menu
 


PRIMEAPE

19. 3. 2019

primeapeVýsledek obrázku pro primeape

Primeape je Pokémon 1. generace Kanto, typ bojový.Vyvíjí se z Mankeye. Zuřivost ho přechází v podstatě jen v těch chvílích, kdy v blízkém okolí už není nikdo, s kým by mohl bojovat. Což je zřídka. Vzhledem ke své mimořádné síle i odolnosti bývá jen zřídka v boji poražen

. Primeape je Pokémon Bojového typu. Vyvíjí se z Mankeyho na 28.levelu. Primeape je od Mankeyho mnohem nebezpečnější, mocnější a mnohem horší Pokémon. Je velmi zuřivý a zaútočí na každého ve svém okolí. Zuřivost ho prochází jen tehdy, když není na okolí nikdo koho by mohl zmlátiť. Co se stává jen někdy. Při pohledu na jeho sílu a odolnost bývá jen málokdy v bojích poraženi. Říká se, že když se podíváte přímo do jeho očí tak prý budete mít smůlu. 

Primeapa když se nazúri, tak ho nedokáže nic zastavit. 

Jeho nejznámějším trenérem byl Ash co si právě vyvinutého Primeapa chytil. Jen ten ho nikdy neposlechl (A dokonce ho i mlátil). Ale v jedné epizodě když Ash Primeapa zachránil, tak si Primeape konečně uvědomil jak ho má Ash rád, a tak se chopil a vyhrál soutěž bojových Pokémonů. Nakonec když si Ash a Primeape začali rozumět tak ho Ash nechal jednomu trenérovi ať z něj vytrénuje lepšího šampióna. A od tehdy již Primeapa neviděl. 

PrimeapeVýsledek obrázku pro primeape

Související obrázek

Výsledek obrázku pro primeape