Jdi na obsah Jdi na menu
 


MR.MIME

4. 4. 2019

mr.mimeVýsledek obrázku pro mr.mime

Mr.mime je Pokémon 1. generace Kanto, typ psychický a vílí.Krom psychických útoků používá v boji různé finty, jako třeba pantomimu - předstírá že kolem něj je něco co tam ve skutečnosti není. Méně inteligentní protivníky tím často zmate. Jeho prsty navíc generují zvláštní silové pole, takže občas kolem něho opravdu něco je, i když to vidět není...Mr. Mime je regionální pokémon a lze ho chytit pouze v Evropě.

Mr. Mime je pokémon psychického typu. Kromě útoků psychického typu používá i jiné taktiky boje, například pantomimu. Tím nepřítele zmátne a potom ho může nerušeně napadnout. Jeho prsty generují zvláštní silové pole. 
EVOLUCE: Mime Jr. - Mr. Mime. 
VÝŠKA: 1 metr 90 centimetrů. 
VÁHA: 60 a půl kilogramu. 
Nemá žádný vývin. Mr. mime je úplně jiný než všichni ostatní pokémoni.Komunikuje pomocí pantomimy a nelíbí se mu, když ho někdo přeruší. Když některý pokémon Mr.mima rozčílí, tak mu nabanči svýma velikýma rukama. Jeho psychické síly se s působem času neustále rozrůstají. A kde byste tohoto podivného pokémona našly? Stavte se v domě u silnice číslo dvě, kousek za Chromovým městem. Proslýchá se, že vám tam Mr. mima vymění za Abru.Výsledek obrázku pro mr.mimeVýsledek obrázku pro mr.mime

Výsledek obrázku pro mr.mime

Výsledek obrázku pro mr.mimeVýsledek obrázku pro mr.mime

Související obrázek

Výsledek obrázku pro mr.mime