Jdi na obsah Jdi na menu
 


MEWTWO

11. 4. 2019

mewtwoVýsledek obrázku pro mewtwo

Mewtwo je Pokémon 1. generace Kanto, typ psychický.Mewtwo je uměle vytvořený pokémon - výsledek mnoha let genetických experimentů vědců z Rumělkového města. Cílem bylo vytvořit pokémona naprosto dokonale přizpůsobeného pro boj s libovolným protivníkem - a to se také nakonec podařilo. Možná až příliš dobře. Mewtwo je agresivní a nepřátelský ke všemu živému.

Mewtwo je Pokémon Psychického typu. Nemá žádne vývojové stadium, protože byl výsledkem mnoha let uměle vytvořených genetických experimentů, vědců z Rumělkového města. 
Byl vytvořen podle DNA vzácného Pokémona Mew. 
Mewtwo je agresivní a nepřátelský ke všemu živému, pokud mu to ovšem nepřinese moc nebo další sílu. Jak to začalo:Cílem vědců z Rumělkového města bylo vytvořit nejsilnějšího a neporazitelného Pokémona naprosto dokonale přizpůsobeného na boj s libovolným protivníkem. To se jim opravdu podařilo, ale Mewtwo je zničil a vzal si svobodu do vlastních rukou a chtěl ovládnout svět. Na svobodě se poznal s Giovannim (Šéf Rakeťáku), který mu nabízel spolupráci, protože mají stejné plány. MewTwo nechtěl na jeho dohodu přistoupit, ale nakonec souhlasil. Giovanni, jen Mewtwoa zneužíval na své plány a tak mu jednoho dne utekl a rozhodl se, že sám se pokusí ovládnout svět s tím, že nesnáší lidskou rasu a vyhladí ji. Mewtwo se objevil v prvním Pokémon filmu s názvem "Mewtwo vrací úder", kde shromáždil všechny zkušené trenéry Pokémonů díky Sestřiče Joy, kterou telepaticky ovládal. Mewtwo pomocí Sestřičky Joy opravil bývalé, zničené laboratorium svých vědců, kteří ho stvořili, na výborný Hrad, ve kterém v podzemí byla opravena jeho ďábelská laboratoř. Když se všichni trenéři schromáždily (včetne Ashe, Misty a Brocka), tak Mewtwo jim vyprávěl co má v plánu. Mewtwo chtěl zničit celé lidstvo. Trenéři to však nechtěli dopustit a vyslali svoje nejlepších Pokémony proti Mewtwoovi, ale to bylo marné a Mewtwo vyslal své speciální Pokébally, aby pochytal všechny Pokémony a mohle je naklonovat na supersilné kopie originálů. O něco pozdeji... Mewtwo Pokémony naklonoval a začala nelítostná bitva mezi klony a originály. Tehdy se objevil Mew a přesvědčoval Mewtwoa, že ať s tím přestane. Mewtwo nechtěl a chtěl porazit Mewa, aby dokázal, že kloni jsou silnější. Po nějakém čase, Pokémoni již nebyli schopni boje a Mew a Mewtwo se chystali použít silné magické útoky, Ash to nevydržel a vkročil do středu bojiště. Ashe zasáhly mocné paprsky Mewa a Mewtwoa a proměnily jej na kamennou sochu. Všichni Pokémoni se rozplakaly a díky jjejich slzám Ashe oživili. Tehdy si konečně Mewtwo uvědomil, že nejednal správně a se omluvil se. Odešel se svými klony na místo lidem i ostatním nezasvěceným neznámé. Avšak odešel s pocitem, že lidé jsou vzácní a obdivuhodní tvorové, díky kterým poznal lásku a přátelství.

Shadow mewtwoVýsledek obrázku pro shadow mewtwo

Výsledek obrázku pro shadow mewtwo

Výsledek obrázku pro mewtwoSouvisející obrázekSouvisející obrázek

Výsledek obrázku pro mewtwo

Výsledek obrázku pro mewtwo