Jdi na obsah Jdi na menu
 


HORSEA

4. 4. 2019

horseaVýsledek obrázku pro horsea 

Horsea je Pokémon 1. generace Kanto, typ vodní.Raději než boj má rád útěk. K němu mu vydatně pomáchá schopnost vypustit z úst prudký proud černého inkoustu, který v mžiku zbarví okolní vodu do neprůhledna. Proud inkoustu mu slouží i k obživě - z vodní hladiny s ním sestřeluje kolem letící hmyz. Jeho svinutý ocas mu umožňuje rychle plavat dozadu bez toho aby se sám musel otočit.

Horsea je Pokémon Vodního typu. Horsea má větší přeměnu Pokémona Seadru a Pokémona Kingdru. 
Horsea připomíná Mořského Koníka. 
Horsea je velmi oblíbený a známý Pokémon mezi Pokémony i lidmi. 
Horsea vůbec nemá rád konflikty a bitvy,proto se jim raději vyhýbá a před nimi utíká, protože když Pokémonů prosí o to,aby se nehádali tak Horseaho vždy zbijú. 
K útěku mu pomáhá i jeho skvělý útok,když z úst vypustí prudký a silný proud inkoustu, který dokáže nepřítele zmátnou nebo oslepit,ale dokáže ještě i okolní vodu zfarbiť do neprůhledna. 
Inkoust využívá na lov své potravy jako jsou hmyz a díky svému ocasu umí Horsea skvěle a rychle plavat,ocas mu dokonce i umožňuje plavat dozadu bez toho,aby se otočil. 
Jeho Naznámejší Trenér je Misty,která ho měla dlouhou dobu,ale nakonec ji darovala svým sestrám (Krásky z Blankitného Města-Trenérky stadionu). 

 

Související obrázek

Výsledek obrázku pro horsea