Jdi na obsah Jdi na menu
 


HITMONCHAN

2. 4. 2019

hitmonchanVýsledek obrázku pro hitmonchan

Hitmonchan je Pokémon 1. generace Kanto, typ bojový.Pravý opak Hitmonleeho - při boji používá zásadně jen svoje horní končetiny. Dokáže je rozpohybovat takovým tempem, že protivník často vidí jen rozmazanou šmouhu, ze které se občas vyřítí nějaký ten direct nebo hák. Z nějakého tajemného důvodu vydrží, ale bojovat jen tři minuty, pak si musí na chvíli odpočinout.

Hitmonchan je Pokémon Bojového typu. Hitmonchan je jeden z dalších proměn Pokémona Tyrogua. 
Tyrogue se na Hitmonchana promění jen na 20.levelu. 
Hitmonchan je pravý opak Pokémona Hitmonleeho, protože narozdíl od Hitmonleeho Hitmochan používá při boji jen své obratné a silné horní končetiny - ruce. 
Hitmonchan je strašně rychlý až tak,že když se pořádně rozhýbe, tak protivník vidí často pouze rozmazanou šmouhu, ze které velmi často a rychle vyletí nějaký mocný úder. 
Hitmonchan prý z nějakého neznámého a tajemného důvodu, který vědci řeší, dokáže bojovat pouze tři minuty a pak si musí odpočinout. 
Hitmonchan je skvělý, mocný a hbitý Pokémon, před kterým se protivníci třesou strachem. 
Hitmonchan je Bojový Pokémon, který je nejlepší při boji s rukama, na kterých má i zápasnické rukavice, aby nepříteli nasadil ještě bolestivější ránu a aby si ochránil ruce. Hitmonchan je bojový pokemon. Vyvinul se z Tyrogue na 20 úrovni. Má velmi silné ruce a na nich má ´´boxerky´´, aby si ruce chránil. Je rychlý a silný Výsledek obrázku pro hitmonchan gopokemon.Související obrázek

Související obrázek