Jdi na obsah Jdi na menu
 


DITTO

10. 4. 2019

dittoVýsledek obrázku pro ditto

Ditto je Pokémon 1. generace Kanto, typ normální.Pokémon nadaný úžasnou vlastností - dokáže svůj tvar přizpůsobit do podoby libovolného protivníka, se kterým se střetne. Pochopitelně pak umí využít i všechny jeho útoky i vlastnosti. A boj proti svému zrcadlovému obrazu není nic jednoduchého pro žádného pokémona... Ve spánku přijímá podobu kamene.Ditto není obyčejný pokémon. Ulovíte ho tak, že chytnete např Pidgeye a on se změní v Ditta. Při boji v gymu přebírá vlastnosti vč podoby pokémona, proti kterému bojuje. Je to prostě nevšední zážitek. Můžete pokračovat na Jak chytit Ditto.

Ditto je Pokémon Normálního typu. Ditto bohužel nemá žádné vývojová stádia. Ditto je jako jediný Pokémon obdařen úžasnou vlastností a to je proměna. 
Protože dokáže svůj tvar přizpůsobit do podoby libovolného protivníka se kterým se setká, pak je pochopitelné,že Ditto si může vzít jeho podobu a jeho útoky a vlastnosti. 
A boj proti svému zrcadlovému obrazu (Jako kdyby Klonovi) není nic jednoduché pro žádného Pokémona. Když spí tak se mění na kámen. 
Jeho Nejznámější trenér je přítelkyně Asha Duplica,která vlastní Dům Imitácí,tedy napodobněnin,kde se svým Dittem bavila Návštěvníků. 

Související obrázek