Jdi na obsah Jdi na menu
 


CHANSEY

2. 4. 2019

chanseyVýsledek obrázku pro chansey

Chansey je Pokémon 1. generace Kanto, typ normální.Velmi vzácný pokémon. Trenéři ho vyhledávájí nikoliv pro jeho bojové nadání, které je mimochodem nicotné, ale pro jeho legendární schopnost přinášet svému vlastníku štěstí. Vejce, které nosí ve vaku na prsou je plné výživných látek a Chansey se o něj rád podělí s každým zraněným nebo potřebným pokémonem, kterého potká.

Chansey je Pokémon Normálního typu. Chansey je větší přeměnou Pokémona Happiny a menší přeměnou Pokémona Blissey. 
Chansey je velmi vzácný a dobrý Pokémon. 
Chansey Trenéři obvykle nechytají kvůli její útokům, které jsou i tak velmi slabé, ale chytají ji kvůli tomu, že dokáže svému majiteli přinášet stále štěstí a dokáže Pokémonů, ale i lidi léčit a uzdravovat. 
Chansey nosí jako Klokan ve vaku Vajíčko, o které se stará a které obsahuje léčivé, vzácné a rychle uzdravující účinky a když třeba tak Chansey se o vajíčko vždy ráda s každým zraněným Pokémonem rozdělí. 
Nejznámější Trenéři jsou Sestřička Joy, která Chansey používá jako Pomocné Zdravotní Pokémonské Sestry a Brock, který měl nejprve Pokémona Happiny,ale při vážném případě se změnila na Chansey a tak pomohla Brockovi vyřešit vážný případ a pomáhá mu nejdále jako jeho nejlepší kamarád. 

Související obrázek